Koszyk jest pusty
Kontakt

sklep24@dywanywitek.pl

tel. 12 66 23 635
kom. 509 540 333

Kontakt w godzinach:
pn - pt 10.00 - 20.00
sobota 10.00 - 20.00
niedziela 11.00 - 17.00
Płatność i Przesyłki

Szybkie i bezpieczne przesyłki kurierskie

Zobacz opinie o nas

O nas

Kariera

Jesteśmy polską firmą rodzinną z ponad 20 letnim stażem w branży wyposażenia wnętrz. W naszym sklepie znajdującym się w podkrakowskiej Modlniczce oferujemy najwyższej jakości dywany, wykładziny, tapety, farby, firany i zasłony, sztuczne rośliny, rzeźby, karnisze oraz rolety.

Aktualnie ogłaszamy rekrutację na stanowisko: Sprzedawca (dział dywanów)

Zakres obowiązków:

- obsługa klientów

- obsługa komputera

- przyjmowanie dostaw

- przygotowywanie i pakowanie dywanów do wysyłki

Wymagania:

- wysoka kultura osobista

- zaangażowanie i entuzjazm

Zapewniamy:
stabilność zatrudnienia

umowę o pracę ( cały etat ),

- telefon służbowy,

- karta Multisport,

- pakiet medyczny,

- posiłki w firmowej restauracji,

Zapraszamy do aplikowania i przesłania CV na maila: gl@dywanywitek.pl

Kandydatów prosimy o przysyłanie dokumentów aplikacyjnych wraz z poniższą klauzulą o ochronie danych osobowych:

Wyrażam zgodę na przetwarzanie przez firmę A.Witek Anna Witek-Pietroń, ul. Handlowców 14, 32-085 Modlniczka, moich danych osobowych zawartych w dokumentach aplikacyjnych w celu prowadzenia i administrowania bieżącego procesu rekrutacyjnego. Jestem świadomy/świadoma, że przysługuje mi prawo dostępu do treści moich danych osobowych oraz ich poprawiania.